NT brokeris Vilniuje

Jūsų paslaugoms – nekilnojamojo turto brokeris Vilniuje – Darjuš Urbanovič. Mano užduotis – padėti Jums priimti teisingus sprendimus parduodant ar perkant nekilnojamąjį turtą Vilniuje ar kitose Lietuvos vietovėse. Pagrindinė mano veiklos sritis: butų, gyvenamųjų namų, kotedžų, žemės sklypų bei komercinių patalpų pardavimas ir pirkimas Vilniuje ir Vilniaus rajone.

Sukaupta patirtis bei nuoširdus domėjimasis nekilnojamuoju turtu leidžia man priimti objektyvius ir kruopščiai pasvertus sprendimus. Siekiu savo klientams teikti nepriekaištingos kokybės nekilnojamojo turto paslaugas, todėl siūlydamas galimus sprendimus visuomet atsižvelgiu į klientų lūkesčius, norus ir realias galimybes. 

Pirmoji mano konsultacija nemokama, skirta tam, kad geriau susipažintume ir aptartume Jūsų nekilnojamąjį turtą. Tik įsiklausęs į Jūsų pageidavimus bei daugiau sužinojęs apie Jūsų turtą, galiu pasiūlyti optimalų sprendimą. Su klientais visuomet bendrauju atvirai, ir patariu remdamasis savo žiniomis, patirtimi bei su manimi dirbančių NT ekspertų komandos įžvalgomis.   

Dirbu nuosekliai – priklausomai nuo Jūsų projekto, nustatysime Jūsų NT objekto vertęįvertinsime konkurencinę aplinkąsudarysime Jūsų nuosavybės pardavimo planą. Taip pat pasirūpinsiu sklandžiu dokumentų tvarkymu, visomis teisinėmis procedūromis bei papildomais darbais, tokiais kaip finansavimo galimybės, teismui skirtų dokumentų tvarkymas, sandorio tvarkymas pas notarą, būsto apdaila ir pan.

Noriu, kad mano vardas būtų neatsiejamas nuo kokybiškų paslaugų, o mano reputacija taptų patikimumo ir inovatyvių sprendimų garantu. Dirbu su partneriais, kuriais visiškai pasitikiu, ir savo klientams siūlome tik tokius sprendimus ir patarimus, kurių teisingumu neabejojame. Dauguma klientų kreipiasi į mane pagal rekomendacijas – mus rekomenduoja net 96% klientų; tai laikau geriausiu savo ir savo komandos darbo kokybės įrodymu.

klientai apie mus

Patikimas ir profesionalus. Nuo pat pirmo pokalbio nuteikė optimistiškai pardavimo kainos prasme ir tai pasitvirtino. Visi darbai vyko sklandžiai ir profesionaliai (fotografo suderinimas, skelbimas, apžiūrų organizavimas, popierizmas), nuolat informuodavo aktualiais klausimais ir apie esamą situaciją. Rekomenduoju Darjušą ne tik dėl profesionalumo, bet ir dėl žmogiškumo - vienas malonumas bendrauti su šiltu, optimistišku ir empatišku žmogumi. Ačiū už pagalbą, Darjušai, ir už tą laisvę ir prabangą nesukti galvos dėl to popierių tvarkymo, nuolatinio derinimo, susitikimų organizavimų ir pan. Jurgita Astrauskienė

Sutikome Darjuš pirkdami butą mieste ir paprašėme parduoti mūsų namą užmiestyje. Labai geras brokerio darbas! Atsakingas, kruopštus!
Andrius Bruno Rimkūnas

SUSISIEKIME

Nekilnojamojo turto pardavimas. Būsto pardavimas. Geras NT brokeris Vilniuje. Nekilnojamojo turto konsultantas. buto pardavimas, namo pardavimas. NT objektai. ARUODAS.LT