rask savo svajonių namus!

MANO NAMAI - MANO TVIRTOVĖ

VISI šiuo metu parduodami nekilnojamojo turto objektai > ARUODAS.LT

Namai – kur kas daugiau nei vien fizinės buveinės adresas. Namų sienos mus saugo, suteikia privatumo, namų slenkstis – tai ir simbolinė, ir tiesioginė riba tarp viešosios ir privačios, tik Jums priklausančios erdvės. Būstą, kuriame nuspręsite gyventi, reikia rinktis kruopščiai – jis privalo būti patogus, estetiškas, kokybiškai įrengtas, tikti Jūsų asmenybei, gyvenimo būdui ir tenkinti Jūsų bei Jūsų artimųjų poreikius. Perkame ne būstą, o gyvenimo būdą. 

Pasirinkti tinkamą būstą labai svarbu, juk namai taps vieta, kurioje ir ilsėsitės, ir užsiimsite mėgiama veikla, erdve, į kurią įsileisite sau svarbius žmones. Jei Jūsų gyvenimas pakryptų netikėta linkme, būstą gali tekti parduoti, taigi jis turi būti ir toks, kad neprarastų vertės ir ilgai išliktų likvidžiu NT.

Pasirinkti atrodo sunku? Neskubėkite. Tegu Jūsų sprendimas bus subrandintas ir pasvertas. Apsvarstykite įvairius pasirinkimus ir atminkite – Jūsų būstas turi būti vieta, kurioje jaučiatės patogiai, laisvai, drąsiai, ir kurioje išties norite būti.  Tegu Jūsų namai tampa Jūsų asmenine oaze šiame pašėlusiame ir nuolat besikeičiančiame pasaulyje.

susisiekime

KLIENTAI APIE MUS

Profesionalumas, kokybė, operatyvumas, sklandumas, žmogiškumas, pagarba - žodžiai, geriausiai apibūdinantys Darjušą. Išlaikytas profesionalumas nuo sandorio pradžios iki pabaigos, atsakyta į visus klausimus nuo a iki z, išlaikyta kokybė pradedant buto apžiūra, baigiant galutine buto pirkimo sutartimi ir raktų įteikimu. Džiaugiamės atrastu kontaktu ir tuo, kad yra taip atsakingai į darbą ir kiekvieną klientą žvelgiančių savo srities specialistų. Ateityje visais NT klausimais kreipsimės tik pas Darjušą, o jo teikiamomis paslaugomis rekomenduosime pasinaudoti ir kitiems 🙂
Kristina Brazaitė
Darjušas yra tikras profesionalas savo darbe, plius visada pozityvus, aktyvus, dėmesingas, pasiruošęs padėti ir papildomais su nekilnojamu turtu susijusiais klausimais. Ir todėl jam sekasi! Rekomenduoju visiems
Irena Paulauskienė
Patikimas ir profesionalus brokeris - visą informaciją pateikia laiku, informuoja apie esamą situaciją, operatyviai pataria. Visada mandagus ir besišypsantis. Rekomenduoju!
Agnė Ramonaitė-Bočkienė

NT brokeris Vilniuje. NT brokeriai Vilniuje. NT brokerių paslaugos. Nekilnojamasis turtas Vilniuje. Nekilnojamojo turto brokeris Vilniuje. Apie mane. NT naujienos.